Бінокль Nikon Prostaff P3 10x42
Відео 2Фото 12 |
Nikon Prostaff P3 10x42
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:42 мм
Поле зору на 1 км:122 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof
Вага:584 г
Всі характеристики
Характеристики Prostaff P3 10x42
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikon Prostaff P3 10x42
Усі ціни 6 →Бінокль Nikon Prostaff P3 10x42 Black | 7 959 грн. |
Бінокль Nikon Prostaff P3 10x42mm Чорний | 7 290 грн. |
Бинокль Nikon Prostaff P3 10x42 Black | 7 965 грн. |
Бинокль Nikon Prostaff P3 10x42 Black | 7 959 грн. |
Бінокль Nikon Prostaff P3 10x42 Black | 7 969 грн. |
Бінокль Nikon Prostaff P3 10x42 Black | 7 472 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →