Бінокль Nikon Aculon A30 10x25
Фото 4 |
Nikon Aculon A30 10x25
Тип:універсальний
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:25 мм
Поле зору на 1 км:87 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof
Вага:275 г
Всі характеристики
Характеристики Aculon A30 10x25
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikon Aculon A30 10x25
Усі ціни 6 →Бінокль Nikon Aculon A30 10X25 (BAA808SB) BAA808SB | 3 951 грн. |
Бінокль Nikon Aculon A30 10X25 Black (BAA808SB) | 4 800 грн. |
Бинокль Nikon Aculon A30 10X25 (BAA808SB) | 3 947 грн. |
Бінокль Nikon Aculon A30 10X25 (BAA808SB) | 3 941 грн. |
Бинокль Nikon ACULON A30 10x25 Black | 5 400 грн. |
Бінокль Nikon ACULON A30 10x25 Black | 5 900 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →