Дзеркальний фотоапарат Nikon D3200 kit 18-55
Відео 42Фото 25 |
Nikon D3200 kit 18-55
Матриця:APS-C (23x15.5 mm), 24.2 МПікс
Фокусна відстань:18 - 55 мм
Світлосила об'єктива:f/3.5 - f/5.6
Відео:Full HD (1080p)
Розмір знімка:6016x4000 пікс
Діапазон ISO:100 - 6400
Серійна зйомка:4 к/с
Екран:3 ''
Завдяки вбудованій системі підказок ця дзеркальна камера добре підійде новачкам, однак її технічні характеристики оцінять і прогресивні користувачі. Так, інженери Nikon забезпечили фотокамеру D3200 матрицею на 24,2 Мп, яка дозволяє знімати як фото, так і відео з роздільною здатністю до 1080p. Швидкість серійної зйомки складає 4 к/с, а значення ISO — до 12 800. Дисплей на 3" має режим Live View. Ще одна особливість — можливість управління камерою зі смартфона/планшета (адаптер, щоправда, купується окремо). Поставляється з об'єктивом.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів NikonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Nikon
Всі характеристики
Характеристики D3200 kit 18-55
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів NikonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Nikon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
3 0 8 54 |
Протягом трьох років користуюся цією моделлю, зауважень немає. Апарат відмінно себе зарекомендував. Об'єктив темний, але фото виходять відмінними. Знімаю на 50/300 та фотографії виходять хороші у всіх режимах. Рекомендую цю модель. Ви залишитеся задоволені. Відмінна модель Недоліки не виявлено користуюся Nikon D3200 kit 18-55 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Отримав цей фотоапарат у подарунок. До нього презентували об'єктив AF-S DX Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR. Сказати, що задоволений нічого не сказати. Давно хотів придбати "дзеркальну" камеру, але завжди гроші йшли на щось більш термінове. І ось мрія збулася!
Як перший "справжній" фотоапарат порадує будь-якого фотолюбителя. Знімки просто чарівні, все, що знімалося на звичайні цифромильниці, навіть поряд не лежало. Картинка як жива, навіть при фотографуванні об'єктів, що швидко рухаються, можна домогтися приголомшливої чіткості. Великий розмір пікселів дозволяє безболісно кадрувати і різати фотографії.
Швидко "перетравлює" знімки. Маленький за розміром, але досить потужний спалах. Відмінний тридюймовий дисплей, що не блищить на сонці. А ще є зручний видошукач, який не лише показує межі кадру, а й відображає безліч важливих параметрів. Вміє знімати у високій якості 1080р відео. Якісне складання та хороші матеріали корпусу. Форма та гумова поверхня зручна під рук. При чутливості вище 1600 на знімках з'являється шум. Можна включити "шумодав", але перетворювати фотографію на "мильце" не хочеться.
На довгій серійній зйомці трапляються затики. Як пишуть на форумах власники, справа або у маленькому внутрішньому буфері чи у прошивці. Сподіваюся, що друге. Звук у відео "так собі". Для хорошого звуку необхідно докуповувати окремий мікрофон. Слабкуватий акумулятор. користуюся Nikon D3200 body тиждень |
Показано 2 з 66 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Функції і можливості Nikon D3200 :
Технічне оснащення і функціонал камери:
Камера є спадкоємцем D3100, і практично ідентична їй в технічному плані. У камері встановлена 24.2 мегапіксельна матриця і процесор Expeed 3. Також у D3200 з'явилася підтримка Wifi модулів, збільшений діапазон чутливості, дещо зросла скорострільність в режимі серійної зйомки і з'явилася можливість зйомки відео у форматі Full HD.
Матриця
Завдяки новій матриці у 24.2 мегапіксельна, можна буде знімати більш великі знімки, що в теорії має зменшити кількість шуму на великих ISO. Діапазон чутливості теж зазнав зміна, тепер він виріс до 12800, що більше ніж у D3100 на одну сходинку.
Екран
Розмір екрану три дюйми, роздільна здатність 921000 пікселів з максимальним кутом огляду в 160 градусів. Це робить екран більш інформативним і дає можливість розглядати найдрібніші деталі в знятих матеріалах.
Байонет
У камері використовується байонет "Nikon F". Головна собенность байонета в тому, що у нього немає механічного моторчика автофокусування «викрутки». Тому об'єктиви без моторчика, не зможуть правильно фокусуватися в режимі автофокусу, та фотограф буде змушений користуватися ручним фокусуванням. Тому націлившись на цей фотоапарат слід пам'ятати, що якщо захочеться поміняти об'єктив, потрібно буде шукати модель з вбудованим моторчиком.
Ергономіка
Фотоапарат оснащений двадцятьма кнопками, чотири з яких знаходяться в складі джойстика, роликом з сюжетними програмами і коліщатком прокрутки. На тильній стороні фотоапарата, прямо біля об'єктива розташована програмована кнопка Fn і кнопка спалаху. На верхній частині камери розташована поєднана кнопка пуску/включення і три допоміжні кнопки: відеозапис, info і експокорекції. Зліва від екрану є кнопка перегляду фото а також кнопка виклику меню, дві кнопки зуму, і кнопка виклику швидкого екранного меню під час зйомки. Праворуч від екрану знаходиться коліщатко прокрутки і кнопка включення режиму Live View. Нижче йде джойстик з п'ятьма кнопками і кнопки для управління роботою режиму затвора а також видалення знімків. Загалом розташування кнопок і їх кількість практично ідентично D3100.
Функції
З'явилася можливість запису відео у форматі Full HD зі швидкістю 25 кадрів/сек. Також збільшилася швидкість серійної зйомки, до 4 кадрів/сек. Для порівняння у D3100 скорострільність 3 кадри/сек. Власного WiFi модуля у фотоапарата немає, але є підтримка WiFi модулів "WU-1". Це істотно підвищує зручність обміну фотографія і частково вирішує проблему з дротами, тепер по "повітрю" можна підключатися до ПК або смартфона, і переглядати або передавати відзнятий матеріал. Також слід звернути увагу на вбудований фоторедактор, він дозволяє застосовувати різного роду фотофільтри в числі яких є кілька нестандартних, наприклад: виділення кольором, кольоровий ескіз, кольоровий контур. Також є кілька цікавих ефектів, таких як ефект мініатюри або ефект риб'ячого ока. Останній буде корисний тим, у кого немає спеціального об'єктива «Риб'яче око», але хоче отримати фотографію з таким ефектом. У фотоапараті є функція виправлення перспективних спотворень. Вона дозволяє виправити деякі нерівності на фото.
Переваги і недоліки:
Плюси:
Матриця
Екран
Байонет
Ергономіка
Функції
- 24.2 мегапіксельна матриця
- Хороший дисплей з великими кутами огляду
- Широкий діапазон чутливості
- Багатий фоторедактор з безліччю фільтрів і дод. функцій
- Підтримка "WU-1" модуля
- Відсутність вбудованого моторчика автофокусування
- Повністю пластиковий корпус
- Літій-іонний акумулятор
- Зарядний пристрій
- Шийний ремінь
- USB кабель
- Документація та програмне забезпечення
Модификації Nikon D3200
Ціни на Nikon D3200 |
---|---|---|---|---|
Nikon D3200 kit 18-55 | від 16 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Nikon D3200 kit 18-105 | від 20 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Nikon D3200 kit 18-200 | від 24 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Nikon D3200 body | від 11 500 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →