Фотоапарат Nikon Z30 body
Відео 33Фото 15 |
Крихітка-бездзеркалка, обладнана датчиком зображення формату APS-C з роздільною здатністю 21 МП. Модель позиціонується як зручний інструмент для контентмейкерів, будь то зйомка фото або запис відеороликів. У репортажному жанрі фото Nikon Z30 body розвиває скорострільність до 11 к/с. Система автофокусування у камери гібридна - у її складі налічується 209 точок наведення на різкість.
Користувачеві доступні функції фокусування по очах, особам, а також автофокус розпізнає у кадрі тварин. Відеоряд записується на бездзеркалку в максимальній роздільній здатності 4К (3840х2160 пікселів) при 30 к/с. З електронним стабом кроп картинки становить близько 1.3х. А ось матричної стабілізації у камері немає. Для економії місця модель також позбавлена електронного видошукача. Для побудови кадру тут використовується 3-дюймовий сенсорний екран, закріплений на поворотному шарнірі. З мобільними гаджетами фотоапарат сполучається бездротовими мережами Wi-Fi і Bluetooth. Зручність хвату камери в руку забезпечується завдяки батарейній рукоятці, що виступає. У компонуванні body бездзеркалка поставляється без об'єктиву.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Купити Nikon Z30 body
Усі ціни 11 →Фотоапарат NIKON Z30 Body (VOA110AE) VOA110AE | 34 999 грн. |
Nikon Z30 body (1737) | 25 000 грн. |
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z 30 Body Black (VOA110AE) | 26 999 грн. |
Nikon Z30 body | 25 835 грн. |
Nikon Z30 body | 25 628 грн. |
Купувалась після більш дорогої моделі та враження, звичайно змішані. Але для своєї ціни дуже і дуже добре. Та ж Sony ZV-1 як на мене на голову нижче Маленький розмір і компактність
Зручна ручка Кнопки керування як на професійних моделях Якість 4к відео Інколи відчувається в руках трохи дешево
Дуже скромний парк об'єктивів (але це діло години) Слот для картки пам'яті у відсіку для батареї End Rod: користуюся Nikon Z30 kit 16-50 кілька місяців |
Модификації Nikon Z30
Ціни на Nikon Z30 |
---|---|---|---|---|
Nikon Z30 kit 12-28 | від 47 550 грн. | 1 пропозиція | ||
Nikon Z30 kit 16-50 + 50-250 | від 48 050 грн. | 1 пропозиція | ||
Nikon Z30 kit 16-50 | від 27 700 грн. | 35 пропозицій | ||
Nikon Z30 kit 18-140 | від 40 700 грн. | 3 пропозиції | ||
Nikon Z30 body | від 25 000 грн. | 11 пропозицій |