Фотоапарат Nikon Z fc kit 16-50 + 50-250
Відео 34Фото 12 |
Nikon Z fc kit 16-50 + 50-250
Nikon 1, Z (бездзеркальні)«бездзеркальна»відео ultraHDRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:APS-C (23x15.5 mm), 21 МПікс
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:5568x3712 пікс
Діапазон ISO:100-51200
Серійна зйомка:11 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів NikonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Nikon
Всі характеристики
Характеристики Z fc kit 16-50 + 50-250
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів NikonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Nikon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikon Z fc kit 16-50 + 50-250
Усі ціни 10 →Nikon Z fc kit (16-50 + 50-250мм) Vr (VOA090K003) | 49 999 грн. |
Nikon Z fc kit (16-50 + 50-250mm) Vr (VOA090K003) | 48 999 грн. |
Nikon Z fc kit (16-50 + 50-250mm)VR (VOA090K003) | 45 056 грн. |
Беззеркальный фотоаппарат Nikon Z fc kit (16-50+50-250mm)VR (VOA090K003) | 47 777 грн. |
Nikon Z fc kit (16-50 + 50-250mm) VR (VOA090K003) voa090k003 | 46 755 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nikon Z fc
Ціни на Nikon Z fc |
---|---|---|---|---|
Nikon Z fc kit 16-50 + 50-250 | від 45 046 грн. | 10 пропозицій | ||
Nikon Z fc kit 16-50 | від 36 200 грн. | 21 пропозиція | ||
Nikon Z fc kit 28 | від 46 453 грн. | 10 пропозицій | ||
Nikon Z fc body | від 34 425 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →