Фотоапарат Nikon Z8 body
Відео 21Фото 36 |
Заряджена повнокадрова камера, випущена як правонаступниця популярної дзеркалки Nikon D850. Хоча правильніше все ж таки порівнювати модель з флагманською бездзеркалкою Nikon Z9 — від неї фотоапарат відрізняється хіба що відсутністю вертикальної батарейної рукояті. У «всередині» камери розміщується 45.7-мегапіксельний датчик зображення повнокадрового формату, що закріплюється на рухомому майданчику, що стабілізує.
Ефективність матричного стаба в конструкції бездзеркалки оцінюється можливістю компенсації до 6 стопів експозиції або витримки. У моделі геть-чисто відсутня механічний затвор — працює вона виключно з електронним. Під час фотографування RAW + JPEG камера розвиває ритм серійної зйомки до 20 к/с, у повнокадровому форматі JPEG — до 30 к/с. Відео на Nikon Z8 body записується у високій роздільній здатності 8К з частотою аж до 60 к/с (формат N-RAW).
У 4К-дозвіл доступна зйомка 12-бітного відео у форматі ProRes RAW при тих же 60 к/с. Для більшої свободи вибору кольору знятий матеріал також можна записувати в 10-бітному форматі ProRes 4:2:2 HQ, разом з чим оператору доступні інші параметри профілю, зокрема, покращений N-Log і HLG. Модель здатна похвалитися просунутою системою автофокусування з інтелектуальним розпізнаванням об'єктів у кадрі (включаючи новий режим стеження "Літаки"). Що ж до бортового озброєння, у бездзеркалці є електронний видошукач високої роздільної здатності, сенсорний 3.2-дюймовий екран на поворотному шарнірі, два слоти для карт пам'яті. Body-комплектація передбачає постачання фотоапарата без змінної оптики.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Купити Nikon Z8 body
Усі ціни 6 →Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z8 Body (VOA101AE) | 143 790 грн. |
Nikon Z8 Body (English menu) фр-070367 | 174 523 грн. |
Фотоапарат Nikon Z 8 body | 185 894 грн. |
Nikon Z8 Body VOA101AE | 148 531 грн. |
Nikon Z 8 body | 181 360 грн. |
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z8 Body (англійське меню) | 214 921 грн. |
Модификації Nikon Z8
Ціни на Nikon Z8 |
---|---|---|---|---|
Nikon Z8 kit 24-70 | від 179 664 грн. | 1 пропозиція | ||
Nikon Z8 kit 24-120 | від 185 065 грн. | 3 пропозиції | ||
Nikon Z8 body | від 143 790 грн. | 6 пропозицій |