Дитячий велосипед Ninebot Kids Bike 18
Відео 3Фото 16 |
Ninebot Kids Bike 18 |
|
Виделка з амортизацією.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ninebot Kids Bike 18
Велосипед Ninebot Kids Bike 18'' Red | 8 999 грн. |
Дитячий велосипед Xiaomi Ninebot Kids Bike 18'' (Red) | 8 499 грн. |
Велосипед Ninebot Kids Bike 18'' Червоний | 9 999 грн. |
Велосипед Ninebot Kids Bike 18'' Blue | 8 999 грн. |
Велосипед Ninebot Kids Bike 18'' чорно блакитний | 9 999 грн. |
Відеоогляди
Модификації Ninebot Kids Bike 18
Ціни на Ninebot Kids Bike 18 |
---|---|---|---|---|
Ninebot Kids Bike 14 | від 10 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Ninebot Kids Bike 16 | від 7 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Ninebot Kids Bike 18 | від 8 499 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →