Душова система Nobili Rubinetterie ABC AB87030/30CR
Фото 4 |
Nobili Rubinetterie ABC AB87030/30CR |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Ручний та верхній душ із захистом від накипу. Блокування температури води за 38 °C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nobili Rubinetterie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nobili Rubinetterie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nobili Rubinetterie ABC AB87030/30CR
Змішувач для душу Nobili ABC AB87030/30CR термостатичний зі стійкою | 23 864 грн. |
Nobili Rubinetterie ABC AB87030/30CR термостатичний зі стійкою | 22 194 грн. |
Nobili Nobili ABC AB87030/30CR | 23 864 грн. |
Душова система з термостатом NOBILI ABC AB87030/30CR | 23 865 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →