Змішувач Nobili Rubinetterie ABC AB87300/3CR
Фото 3 |
Nobili Rubinetterie ABC AB87300/3CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nobili Rubinetterie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nobili Rubinetterie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nobili Rubinetterie ABC AB87300/3CR
Nobili Nobili ABC AB87300/3CR | 9 589 грн. |
Змішувач для кухні Nobili ABC AB87300/3CR пружинний | 9 589 грн. |
Nobili Rubinetterie ABC AB87300/3CR пружинний | 8 918 грн. |
Змішувач кухонний NOBILI ABC AB87300/3CR пружинний | 9 589 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →