Душова система Nobili Rubinetterie ABC AB87130/30CR
Фото 3 |
Nobili Rubinetterie ABC AB87130/30CR |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Ручний та верхній душ із захистом від накипу. З обмежувачем витрати води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nobili Rubinetterie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nobili Rubinetterie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nobili Rubinetterie ABC AB87130/30CR
Змішувач для душу Nobili ABC AB87130/30CR зі стійкою | 22 918 грн. |
Nobili Rubinetterie ABC AB87130/30CR зі стійкою | 21 314 грн. |
Nobili Nobili ABC AB87130/30CR | 22 918 грн. |
Душова система NOBILI ABC AB87130/30CR | 22 919 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →