Кулер Noctua NH-U9 TR4-SP3
Фото 5 |
Noctua NH-U9 TR4-SP3
Тип:активний кулер
Призначення:для процесора
Socket AMD:TR4
Вентилятор:⌀ 92 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Теплових трубок:6 шт
Висота:125 мм
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики NH-U9 TR4-SP3
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Noctua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Noctua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Noctua NH-U9 TR4-SP3
Воздушное охлаждение Noctua NH-U9 TR4-SP3 | 4 233 грн. |
Охолодження процесора Noctua NH-U9 TR4-SP3 (NHU9TR4SP3) 56354202 | 4 673 грн. |
Повітряне охолодження Noctua NH-U9 TR4-SP3 | 4 448 грн. |
Воздушное охлаждение Noctua NH-U9 TR4-SP3 | 4 227 грн. |
Повітряне охолодження Noctua NH-U9 TR4-SP3 | 4 227 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →