Вантажна шина Fulda RegioControl 3 295/80 R22.5 154M
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Fulda RegioControl 3 295/80 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Fulda RegioControl 3 295/80 R22.5 154M
Ціни на Fulda RegioControl 3 295/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Fulda RegioControl 3 295/80 R22.5 154M | від 17 385 грн. | 2 пропозиції | ||
Fulda RegioControl 3 315/70 R22.5 156L | від 17 835 грн. | 14 пропозицій | ||
Fulda RegioControl 3 315/80 R22.5 156L | від 17 988 грн. | 10 пропозицій | ||
Fulda RegioControl 3 315/80 R22.5 156M | від 18 886 грн. | 1 пропозиція |