Зимова шина Nordexx WinterSafe Van 2 225/65 R16C 112R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nordexx WinterSafe Van 2 225/65 R16C 112R 225/65 R16 112 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nordexx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nordexx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nordexx WinterSafe Van 2 225/65 R16C 112R
Усі ціни 16 →Шина Nordexx Winter Safe Van 2 225/65 R16C 112/110R | 3 049 грн. |
Nordexx WinterSafe Van 2 225/65 R16C 112/110R | 3 260 грн. |
Nordexx WinterSafe Van 2 225/65 R16C 112/110R | 3 070 грн. |
Nordexx WinterSafe Van 2 225/65 R16C 112/110R | 3 170 грн. |
Зимова шина NORDEXX WinterSafe Van 2 225/65R16C 112/110R | 3 051 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Nordexx WinterSafe Van 2 225/65 R16C 112R
Ціни на Nordexx WinterSafe Van 2 225/65 R16C 112R |
---|---|---|---|---|
Nordexx WinterSafe Van 2 225/65 R16C 112R | від 3 049 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →