Литий диск Zorat BK606 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA67,1
від 3 978 до 4 900 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Zorat BK606 2
Характеристики
Zorat BK606 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK606 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW (BK606) R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1 (GP) 1002220271 | 4 194 грн. |
ZW BK606 6,5x16/5x114,3 D67,1 ET45 GP | 4 231 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK606 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1) GP | 4 677 грн. |
ZW BK606 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1) GP | 4 266 грн. |
Диски ZW BK606 6,5x16 5x114,3 ET45 DIA67,1 (GP) | 3 978 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Схожі