Кондиціонер NORDIS Orion Pro NDI-OP24TC1/NDO-OP24TC1 68 м²
Фото 5 |
NORDIS Orion Pro NDI-OP24TC1/NDO-OP24TC1 68 м²
2022 рікOrion Pro (топ, обігрівання до -25)24000 BTUінверторрозумний дімI Feelробота в сильну спекуробота в сильний морозA++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:68 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:2000/1900 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Orion Pro NDI-OP24TC1/NDO-OP24TC1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NORDIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NORDIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NORDIS Orion Pro NDI-OP24TC1/NDO-OP24TC1 68 м²
Усі ціни 12 →Кондиціонер Nordis Orion Pro NDI-OP24TC1/NDO-OP24TC1 | 51 200 грн. |
Кондиціонер NORDIS NDI-OP24TC1/NDO-OP24TC1 | 50 400 грн. |
Кондиціонер Nordis Orion Pro NDI-OP24TC1/NDO-OP24TC1 | 50 400 грн. |
Кондиционер Nordis ORION PRO NDI-OP24TC1/NDO-OP24TC1 инвертор | 40 652 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації NORDIS Orion Pro NDI-OP24TC1/NDO-OP24TC1
Ціни на NORDIS Orion Pro NDI-OP24TC1/NDO-OP24TC1 |
---|---|---|---|---|
NORDIS Orion Pro NDI-OP09TC1/NDO-OP09TC1 26 м² | від 19 680 грн. | 14 пропозицій | ||
NORDIS Orion Pro NDI-OP12TC1/NDO-OP12TC1 33 м² | від 21 600 грн. | 14 пропозицій | ||
NORDIS Orion Pro NDI-OP18TC1/NDO-OP18TC1 50 м² | від 31 100 грн. | 13 пропозицій | ||
NORDIS Orion Pro NDI-OP24TC1/NDO-OP24TC1 68 м² | від 37 600 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →