Кондиціонер Cooper&Hunter Daytona CH-S24FTXD2 70 м²
Фото 9 |
Cooper&Hunter Daytona CH-S24FTXD2 70 м²
2023 рікDaytona (дизайнерські)24000 BTUіонізаціяінверторрозумний дімI Feelробота в сильну спекуробота в сильний морозA++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:2030/2000 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Технологія Double Self-clean для самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій шляхом миттєвого заморожування та різкого нагрівання поверхні теплообмінника.
Система фільтрації CH 7-SKY із 7 фільтрів для комплексного очищення повітря.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Daytona CH-S24FTXD2
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Daytona CH-S24FTXD2 70 м²
Усі ціни 118 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter Daytona CH-S24FTXD2-WP CH-S24FTXD | 52 299 грн. |
Інверторний кондиціонер (тепловий насос) Cooper&Hunter Daytona CH-S24FTXD2 | 52 299 грн. |
Cooper&Hunter Cooper&Hunter CH-S24FTXD2-WP | 52 299 грн. |
Инверторный кондиционер (тепловой насос) Cooper&Hunter Daytona CH-S24FTXD2 | 52 299 грн. |
Кондиціонер настінний Cooper&Hunter CH-S24FTXD2-BL | 52 959 грн. |
ще 20 пропозицій
Технологія I-Action для плавної та стабільної роботи компресора на наднизьких частотах (1 Гц).
Є можливість підключення провідного пульта.
Модификації Cooper&Hunter Daytona CH-S24FTXD2
Ціни на Cooper&Hunter Daytona CH-S24FTXD2 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Daytona CH-S09FTXD2 25 м² | від 22 500 грн. | 112 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Daytona CH-S12FTXD2 35 м² | від 23 499 грн. | 119 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Daytona CH-S18FTXD2 50 м² | від 37 454 грн. | 122 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Daytona CH-S24FTXD2 70 м² | від 45 300 грн. | 119 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →