Кондиціонер Cooper&Hunter Veritas CH-S24FTXQ2-NG 71 м²
Фото 3 |
Cooper&Hunter Veritas CH-S24FTXQ2-NG 71 м²
2022 рікVeritas (технологічні)24000 BTUіонізаціяінверторрозумний дімI Feelробота в сильну спекуробота в сильний морозA++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:71 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:2030/2000 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Veritas CH-S24FTXQ2-NG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Veritas CH-S24FTXQ2-NG 71 м²
Усі ціни 48 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter Veritas CH-S24FTXQ2-NG | 50 399 грн. |
Інверторний кондиціонер Cooper&Hunter Veritas CH-S24FTXQ2-NG | 50 399 грн. |
Cooper&Hunter Cooper&Hunter CH-S24FTXQ2-NG | 50 399 грн. |
Инверторный кондиционер Cooper&Hunter Veritas CH-S24FTXQ2-NG | 50 399 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Veritas NG CH-S24FTXQ2-NG | 50 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Cooper&Hunter Veritas CH-S24FTXQ2-NG
Ціни на Cooper&Hunter Veritas CH-S24FTXQ2-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Veritas CH-S07FTXQ2-NG 23 м² | від 17 760 грн. | 51 пропозиція | ||
Cooper&Hunter Veritas CH-S09FTXQ2-NG 26 м² | від 20 999 грн. | 39 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas CH-S12FTXQ2-NG 35 м² | від 22 007 грн. | 40 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas CH-S18FTXQ2-NG 50 м² | від 27 099 грн. | 34 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Veritas CH-S24FTXQ2-NG 71 м² | від 42 335 грн. | 48 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →