Вантажна шина Normaks TT608 385/65 R22.5 160L
Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Normaks TT608 385/65 R22.5 160L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Normaks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Normaks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Normaks TT608 385/65 R22.5 160L
Normaks TT608 (прицепная) 385/65 R22.5 160L PR20 | 9 284 грн. |
Normaks TT608 (прицепная) 385/65 R22.5 160L 20PR | 9 300 грн. |
Normaks TT608 причіпна (385/65R22,5 160L) 394970 | 9 152 грн. |