Nothing Ear (stick) (A10600014)
Відео 13Фото 20 |
Nothing Ear (stick) |
|
Ергономічні, стильні бездротові навушники-вкладиші класу True Wireless, що добре звучать, з вологозахистом, системою з 3-х вбудованих мікрофоном і технологією ClearVoice для впевненого захоплення голосу. Відрізняються оригінальним зовнішнім кіберпанк-дизайном частково прозорого пластикового корпусу, що дозволяє бачити елементи внутрішньої конструкції. Підтримують стандартний кодек SBC та покращений AAC.
Ергономічний корпус, обіцяє високий рівень комфорту носіння і, напевно, сподобається численній категорії покупців, які з різних причин не люблять внутрішньоканальні рішення. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2023 року. Навушники Nothing Ear (stick) можуть працювати в режимі Hands Free, забезпечуючи повноцінне голосове спілкування в мережах мобільного зв'язку та інтернет-месенджерах.
Поєднання гаджетів здійснюється за допомогою інтерфейсу Bluetooth 5.2. Якісне звучання забезпечується 12,6 мм динамічними драйверами, що генерують звуки широкого частотного діапазону з якісним відтворенням басового регістру. Навушники повністю сумісні з пристроями, які працюють під керуванням Android/iOS. Вбудовані акумулятори забезпечує до 7 годин автономного прослуховування музики, а комплектний кейс підтримує технологію швидкої зарядки (10 хв підключення до ЗП дає до 9 годин звучання навушників).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nothing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nothing.
Купити Nothing Ear (stick)
Усі ціни 37 →Навушники TWS Nothing Ear Stick White | 3 499 грн. |
Навушники Nothing Ear (stick) | 2 599 грн. |
Bluetooh-гарнитура Nothing Ear 1 (Stick) TWS White (B157) Ear 1 (Stick) TW | 2 592 грн. |
Наушники Nothing Ear (stick) White | 2 699 грн. |
Наушники Nothing Ear (stick) White | 2 720 грн. |
1 2 1 2 |
Навушники здивували мене своїм дизайном якістю звуку комфортністю носіння. Якість звуку; зручність використання. Недолік габаритний бокс білий корпус. |
До цього у мене було перше покоління AirPods, порівняння з Nothing Ear (stick) то звичайно Nothing Stick дуже низькі по шуму, класний дизайн, по вухах мені не підходить, завжди відчуваю ніби вони випадуть з моїх вух, коротше не зручне для мене. Дизайн низький гучність і не зручно для моїх вух Яблочный Раб: користуюся Nothing Ear (stick) кілька місяців |
у парі з піксель 4хл або айфоном звук чудовий, але використовувавши вбудовані пресети у фірмовому додатку. Мікрофон для такого цінового діапазону чудовий. У моєму вусі сидіти добре, але не можу сказати щонадійно, віче відчуття що вислизають проте при трясці голови цього не траплялося. Після оновлення прошивки з'явився шумодав, його якість сумнівна але його робота відчувається як не як. Тримають свої 6 годин точно, можливо за ідеальних умов і 7 буде також. За свої 50 $ думаю це найкраще рішення. -звук
-посадка -керування здавленням як на мене зручніше ніж сенсор -довга робота від 1 акума -Удобний кейс -якісний мікро -фірмовий додаток -вашу музыку добре чутно навколо
-ціна в Укр буває доходити в 2 рази вище за офіційну за 100 дол, є кращі рішення явно, тому не більше 50 дол. |