JBL Tune 225TWS
Відео 31Фото 33 |
JBL Tune 225TWS |
|
Зручні бездротові навушники класу True Wireless у форматі вкладишів. Позиціонуються як продукт середньої цінової категорії зразка 2020 року з популярного сімейства JBL T-Series. Пропонуються в семи колірних варіантах рішень, що допоможе зробити їх частиною ефектного зовнішнього вигляду, який підкреслює власну індивідуальність користувача. Також підійдуть для тих , кому не подобаються специфічні відчуття, що виникають при носінні внутрішньоканальних навушників.
Ще однією важливою особливістю цієї моделі стала порівняно слабка пасивна шумоізоляція, що підвищує безпеку використання в міських умовах. Завдяки повній відсутності дротів, наушники JBL Tune 225TWS не утрудняють рухів, гарантуючи їх необмежену свободу. Великі динамічні драйвери діаметром 12 мм забезпечують відтворення повного частотного діапазону і дають фірмовий, насичений басами звук JBL Pure Bass.
Обидва навушника обладнані вбудованими мікрофонами і можуть застосовуватися в парі або окремо, що особливо зручно при використанні в режимі гарнітури hands-free для голосового спілкування в мережах стільникового зв'язку або популярних інтернет-месенджерах. Підключення до джерел аудіосигналу (смартфонів, планшетів, ноутбуків) виконується по інтерфейсу Bluetooth 5.0, що гарантує спряження на відстані до 10 м. Інтегровані акумулятори забезпечують до 5 год автономної роботи, а зарядний кейс здатний збільшити цей час до 20 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL Tune 225TWS
Усі ціни 9 →JBL Tune 225TWS Gold Europe | 3 092 грн. |
Наушники TWS JBL Tune 225TWS Blue | 4 943 грн. |
Наушники JBL Tune 225TWS Gold Europe | 3 494 грн. |
JBL Tune 225TWS Pink Europe | 3 092 грн. |
JBL Tune 225 TWS Gold (JBLT225TWSGLD) Госком | 3 092 грн. |
2 1 6 6 |
Після JBL Tune 205 – вони божественні. Звук ще кращий, ще швидше з'єднуються. На моєму новому Самсунгу А52 на Драконі взагалі поєднання пройшло за півхвилини з анімацією прямо як в Айфоні з підсами)))
І модель Ghost трохи незвична, але по-своєму красива))