MIDI-клавіатура Novation FLkey 37
Відео 14Фото 7 |
Novation FLkey 37 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Novation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Novation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Novation FLkey 37
Усі ціни 12 →Midi клавіатура Novation FLkey 37 | 10 800 грн. |
Midi клавиатура Novation FLkey 37 | 10 801 грн. |
MIDI-контроллер NOVATION FLkey 37 | 10 800 грн. |
MIDI-клавіатура NOVATION FLkey 37 233537 | 10 800 грн. |
MIDI-клавіатура Novation FLkey 37 | 10 800 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →