MIDI-клавіатура Novation FLkey 49
Відео 13Фото 5 |
Novation FLkey 49 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Novation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Novation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Novation FLkey 49
Усі ціни 10 →Midi клавіатура Novation FLkey 49 | 12 800 грн. |
Midi клавиатура Novation FLkey 49 | 12 801 грн. |
MIDI-контроллер NOVATION FLkey 49 | 12 800 грн. |
MIDI-клавіатура NOVATION FLkey 49 234474 | 12 800 грн. |
MIDI-клавіатура Novation FLkey 49 | 12 800 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →