Фільтр для води Novaya Voda NW-RO525
Novaya Voda NW-RO525 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Novaya Voda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Novaya Voda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Novaya Voda NW-RO525
Усі ціни 7 →Фільтр зворотного осмосу Нова Вода NW-RO525 Smart | 10 800 грн. |
Новая вода NW-RO525 Smart Система обратного осмоса Код:5656681 | 9 900 грн. |
Фильтр обратного осмоса Новая Вода NW-RO525 Smart | 13 900 грн. |
Система зворотного осмосу Нова Вода NW-RO525 Smart, Комплект зі змішувачем | 20 050 грн. |
Система зворотного осмосу Нова Вода NW-RO525 Smart | 15 859 грн. |
Нова Вода NW-RO525 Smart фільтр зворотного осмосу | 13 900 грн. |
Нова Вода NW-RO525 Smart фільтр зворотного осмосу (OD-0365) (105682) | 13 900 грн. |
Комплект змінних фільтрів:
- 1-я ступінь — Pentek P5 механічний фільтр 5 мкм
- 2-я ступінь — Pentek GAC-10 вугільний фільтр
- 3-я ступінь — Pentek P1 механічний фільтр 1 мкм
- 4-я ступінь — Filmtec TW30-1812 75GPD зворотноосмотична мембрана
- 5-я ступінь — Omnipure K2533 вугільний постфільтр
- Модель NW-RO525 — без помпи
- Модель NW-RO525P — з помпою
РекомендуємоПорівняти в таблиці →