Фільтр для води RAIFIL RO905-550BP-EZ-S-G
RAIFIL RO905-550BP-EZ-S-G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RAIFIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RAIFIL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RAIFIL RO905-550BP-EZ-S-G
Усі ціни 7 →Raifil Raifil Grando 5+ (RO905-550BP-EZ-S 75G) RO905-550BP-EZ-S 75G | 13 904 грн. |
Фільтр зворотного осмосу Raifil Grando 5+ з насосом RO905-550BP-EZ-S 75G | 13 907 грн. |
Raifil Grando 5+ RO905-550BP-EZ-S 75G фільтр зворотного осмосу | 13 907 грн. |
Фільтр зворотного осмосу Raifil Grando 5+ RO905-550BP-EZ-S 75G | 13 907 грн. |
Raifil Grando 5+ (RO905-550BP-EZ-S) фільтр зворотного осмосу на станині | 12 500 грн. |
Фільтр зі зворотним осмосом Raifil GRANDO 5+ (RO905-550BP-EZ-S 75G) з насо | 13 907 грн. |
Raifil Grando 5+ (RO905-550BP-EZ-S) фільтр зворотного осмосу на станині (1 | 13 907 грн. |
Додаткові функції і можливості фільтра для води RAIFIL RO905-550BP-EZ-S-G:
- Ефективність очищення – 99%
- Металева підставка
- 1-я ступінь — SC-10-10 - механічний фільтр
- 2-я ступінь — GAC-10R-C - фільтр з активованого вугілля
- 3-я ступінь — CBC-10-10 - фільтр з пресованого вугілля
- 4-я ступінь — TW30-1812-50 - зворотноосмотична мембрана
- 5-я ступінь — IL-11W-C-EZ - вугільний постфільтр
РекомендуємоПорівняти в таблиці →