Заглибний насос Nowa DC C600f (148547)
Фото 5 |
Nowa DC C600f вібраційнийпоплавковий вимикач 10.5 м³/год 7 м 10.5 м³/год 9 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowa DC C600f
Усі ціни 10 →Насос заглибний дренажний для чистої води NOWA DC C600f 148547 | 1 407 грн. |
Насос занурювальний дренажний для чистої води NOWA DC C600f (148547) | 1 700 грн. |
Насос дренажний Nowa DC C600f (для чистої води) 148547 | 1 462 грн. |
Nowa Nowa DC C600f | 1 462 грн. |
Занурювальний дренажний насос Nowa DC C600f (148547) | 1 445 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Nowa DC C600f
Ціни на Nowa DC C600f |
---|---|---|---|---|
Nowa DC C600f | від 1 386 грн. | 10 пропозицій | ||
Nowa DC C750f | від 1 590 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →