Заглибний насос Nowa QD C750f (148493)
Фото 4 |
Nowa QD C750f продуктивнівідцентровийпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowa QD C750f
Усі ціни 10 →Насос заглибний дренажний для чистої води NOWA QD C750f 148493 | 2 732 грн. |
Насос погружной дренажный Nowa Qd C750f | 2 828 грн. |
Насос занурювальний дренажний для чистої води NOWA QD C750F (148493) | 3 300 грн. |
Насос дренажний Nowa QD 750f 148493 | 2 838 грн. |
Nowa Nowa QD C750f | 2 838 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →