Заглибний насос Nowa WQCD C1500f (149332)
Фото 6 |
Nowa WQCD C1500f продуктивніпоплавковий вимикачподрібнювач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowa WQCD C1500f
Nowa Nowa WQCD C1500f | 4 900 грн. |
Фекальний насос Nowa WQCD C1500f (149332) | 4 900 грн. |
Насос занурювальний дренажно-фекальний NOWA WQCD C1500f (ніж, механізм, що | 5 462 грн. |
Насос заглибний дренажно-фекальний nowa wqcd c1500f | 4 717 грн. |
Насос дренажно-фекальний NOWA WQCD C1500f | 3 662 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →