Заглибний насос Nowa DC C750f (148548)
Фото 5 |
Nowa DC C750f вібраційнийпоплавковий вимикач 10.5 м³/год 7 м 10.5 м³/год 9 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowa DC C750f
Усі ціни 11 →Насос заглибний дренажний для чистої води NOWA DC C750f 148548 | 1 626 грн. |
Насос погружной дренажный Nowa Dc C750f | 1 683 грн. |
Насос занурювальний дренажний для чистої води NOWA DC C750f (148548) | 1 964 грн. |
Насос дренажний Nowa DC C750f (для чистої води) 148548 | 1 689 грн. |
Nowa Nowa DC C750f | 1 689 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Nowa DC C750f
Ціни на Nowa DC C750f |
---|---|---|---|---|
Nowa DC C600f | від 1 386 грн. | 10 пропозицій | ||
Nowa DC C750f | від 1 590 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →