Болгарка Nowa SK 1250hs Profi (87489N)
Відео 1Фото 11 |
Nowa SK 1250hs Profi |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowa SK 1250hs Profi
Усі ціни 6 →КШМ NOWA SK 1250hs Profi 87489N | 951 грн. |
Болгарка Nowa SK 1250hs Profi (87489N) | 922 грн. |
Болгарка Nowa SK 1250hs Profi 87489N | 922 грн. |
Кутова шліфувальна машина Nowa SK 1250hs Profi (21-56-87489N) | 1 368 грн. |
Кутова шліфувальна машина NOWA SK 1250hs Profi з блокуванням кнопки включе | 1 056 грн. |
Кутова шліфувальна машина NOWA SK 1250hs Profi | 901 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →