Корм для собак Nutrican Junior Large
Nutrican Junior Large 15 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nutrican 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nutrican.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nutrican Junior Large
Сухий корм Nutrican Junior Large для цуценят великих порід зі смаком курки | 1 592 грн. |
Сухой корм Nutrican Junior Large для щенков крупных пород со вкусом курицы | 1 592 грн. |
Корм Nutrican Junior Large сухий з куркою для щенят та юніорів великих пор | 1 432 грн. |
Сухий корм Nutrican JUNIOR LARGE сухий корм для цуценят великих порід 15 к | 1 591 грн. |
Сухий корм для цуценят великих порід преміум класу Nutrican Junior Large 1 | 1 592 грн. |
Додаткові функції і можливості корму для собак Nutrican Junior Large 15 kg:
- Для собак вагою 30 – 90 кг
- Висока засвоюваність
- Оптимальне співвідношення кальцію і фосфору для правильного розвитку опорно-рухового апарата
- Незамінні амінокислоти забезпечують розвиток мускулатури
- Хондропротектори і Омега-3 жирні кислоти зміцнюють опорно-руховий апарат, попереджають захворювання кісток, суглобів і сухожиль
РекомендуємоПорівняти в таблиці →