Материнська плата NZXT N5 Z690 Matte White (N5-Z69XT-W1)
Відео 6Фото 7 |
NZXT N5 Z690 Matte White
Matte BlackMatte White
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Чипсет:Intel Z690
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:5000 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+4-контактне
Всі характеристики
Купити NZXT N5 Z690 Matte White
Усі ціни 13 →Материнcька плата NZXT N5 Z690 Matte White N5-Z69XT-W1 | 6 999 грн. |
Nzxt N5 Z690 Matte White D4 (N5-Z69XT-W1) | 7 096 грн. |
Nzxt N5 Z690 Matte White D4 (N5-Z69XT-W1) | 7 192 грн. |
Материнська плата NZXT N5 Z690 Matte White D4 (N5-Z69XT-W1) N5-Z69XT-W1 | 6 823 грн. |
NZXT N5 Z690 Matte White (N5-Z69XT-W1) N5-Z69XT-W1 | 6 999 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації NZXT N5 Z690 Matte White
Ціни на NZXT N5 Z690 Matte White |
---|---|---|---|---|
NZXT N5 Z690 Matte Black | від 7 486 грн. | 1 пропозиція | ||
NZXT N5 Z690 Matte White | від 6 823 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →