Жорсткий диск Seagate IronWolf ST1000VN002 1 ТБ кеш 64 МБ
Відео 32Фото 4 | Очікується у продажу 3 164 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 1000; Форм-фактор ("): 3.5; Гарантія виробника: 3 роки; Буфер (МБ): 64; Частота обертання шпинделя: 5900 об/хв; |
Seagate IronWolf ST1000VN002 1 ТБ кеш 64 МБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
1 1 3 8 |
Замовив для НАС. Встали, завелися, працюють. Вдень шум не чути, вночі є дискомфорт, але звикнути можна. ціна/об'єм, тихі під сильним навантаженням все ж таки можуть шуміти, вночі доставляє дискмофорт. Dmitry Bogart: користуюся Seagate ST6000VN001 менше місяця |
Жахливий відсоток браку від компанії Seagate. Замовлявши 2 диски. Перший приїхав зі браком і відразу після цього замовивши наступний з надією, що це був одинокий випадок. І що? Інший диск також приїздить зі браком. Як таке можливо, що два диски браковані?
Ці диски - це синонім купи витраченої години та нервів через сервіси та повернення коштів. Ні Жахлива якість |
Працює 4-5 день, говорити що HDD вогонь поки що рано, хотілося що б працював якомога довше, років так 5 :))) HDD купувався для збереження особистих даних, музика, фото, відео тощо 4 TB поки що достатньо . Надалі потрібно купувати NAS та 2 HDD по 4 TB мені б вистачило. Розетці дякую за СМІЛІВІСТЬ :) дякую за швидку доставку. Метод запису CMR, малошумний, ціна. Упаковка! |
Показано 3 з 13 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Seagate IronWolf ST1000VN002
Ціни на Seagate IronWolf ST1000VN002 |
---|---|---|---|---|
Seagate IronWolf ST1000VN008 1 ТБ кеш 256 МБ | від 3 012 грн. | 18 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST2000VN004 2 ТБ 64/5900 | від 3 149 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST2000VN003 2 ТБ 256/5400 | від 3 798 грн. | 36 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST3000VN007 3 ТБ 64/5900 | від 4 970 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST3000VN006 3 ТБ 256/5900 | від 3 549 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST4000VN008 4 ТБ 64/5900 | від 4 692 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST4000VN006 4 ТБ 256/5400 | від 4 139 грн. | 63 пропозиції | ||
Seagate IronWolf ST6000VN001 6 ТБ N001 | від 6 818 грн. | 56 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST6000VN006 6 ТБ N006 | від 6 366 грн. | 32 пропозиції | ||
Seagate IronWolf ST8000VN0022 8 ТБ N0022 | від 8 399 грн. | 5 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST8000VN004 8 ТБ N004 | від 7 482 грн. | 50 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST10000VN0008 10 ТБ | від 10 299 грн. | 50 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST12000VN0008 12 ТБ | від 9 477 грн. | 45 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST14000VN0008 14 ТБ | від 18 479 грн. | 5 пропозицій |