Гусятниця Pyrex Essentials 204A000 2.1 л
Фото 3 |
Pyrex Essentials 204A000 1.3 л2.1 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyrex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyrex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyrex Essentials 204A000 2.1 л
Усі ціни 12 →Кастрюля с/у PYREX ESSENTIALS кругл. 1,6л+0,5л упаковка (204A000/7143) 204 | 721 грн. |
Pyrex 204A000/7643 | 533 грн. |
Каструля для запікання кругла Pyrex Essentials 2,1 л (204A000/7643) | 565 грн. |
Каструля 1,6 л+0,5 л Pyrex Essentials 24х20х10 см кругла термостійке скло | 459 грн. |
Каструля скляна PYREX ESSENTIALS 204A000/7143 (1.6+0.5л) | 650 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Pyrex Essentials 204A000
Ціни на Pyrex Essentials 204A000 |
---|---|---|---|---|
Pyrex Essentials 207A000 1.3 л | від 347 грн. | 15 пропозицій | ||
Pyrex Essentials 204A000 2.1 л | від 379 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →