Ліхтарик Olight Warrior Mini 2
Відео 17Фото 14 |
Olight Warrior Mini 2 |
|
Надійний та компактний тактичний ліхтар з акумуляторним живленням та вбудованим датчиком наближення у міцному алюмінієвому пиловодонепроникному корпусі. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, призначений для пошукових операцій, охоронної діяльності та інших завдань, що потребують поєднання високої яскравості та максимальної дальності променя. Тактичний ліхтар Olight Warrior Mini 2 обладнаний надпотужним та довговічним світлодіодом та якісною оптичною системою, здатною створювати спрямований світловий потік високої інтенсивності (до 1750 лм).
Завдяки такій вражаючій потужності здатний висвітлювати об'єкти на відстані до 220 м. Усього підтримується 5 режимів яскравості (1750/500/120/15/1 лм) та режим стробоскопа з частотою 13 Гц. Для живлення ліхтаря використовується комплектний літій-іонний акумулятор з ємністю 3500 мАгод. Заряджається за допомогою фірмового магнітного кабелю. Корпус цієї моделі виконаний з високоміцного сплаву алюмінію, ударостійкий і повністю водонепроникний (IPX8). Скромна маса 122 г та компактні розміри ліхтаря дозволяють носити його у будь-якій сумці або рюкзаку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olight 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olight.
Купити Olight Warrior Mini 2
Усі ціни 22 →Olight Olight Warrior Mini 2 Black | 3 306 грн. |
Фонарь туристический Olight Warrior Mini 2 Black (2370.33.85) | 2 950 грн. |
Olight Warrior Mini 2 чорний | 2 712 грн. |
Фонарь Olight Warrior Mini 2 Black (Warrior Mini 2) | 2 849 грн. |
Фонарь ручной Olight Warrior Mini 2 песочный (Warrior Mini 2 DT) | 4 060 грн. |