Об'єктив Olympus 17mm f/1.2 ED Pro M.Zuiko Digital
Відео 12Фото 7 |
Olympus 17mm f/1.2 ED Pro M.Zuiko Digital |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olympus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olympus.
Купити Olympus 17mm f/1.2 ED Pro M.Zuiko Digital
Усі ціни 8 →Ширококутний об'єктив Olympus ZUIKO DIGITAL 17mm f/1,2 (V311100BW000) | 37 410 грн. |
Olympus ZUIKO DIGITAL 17mm f/1,2 (V311100BW000) | 39 000 грн. |
Об'єктив Olympus M.Zuiko Digital ED 17mm f/1.2 PRO czarny (Micro 4/3) | 49 159 грн. |
Объектив Olympus ED 17mm f/1.2 Pro | 33 500 грн. |
Olympus M.Zuiko Digital ED 17mm f/1.2 PRO czarny (Micro 4/3) | 47 960 грн. |
У портфоліо оптики Olympus для бездзеркальних камер з сенсором формату Micro 4/3 є тріо надсвітлосильних фікс-об'єктивів: 17 мм, 25 мм і 45 мм. Перший — це універсальний варіант для вирішення широкого спектра завдань, другий став аналогом «полтиника» в еквіваленті повного кадру, а третій використовується в портретному жанрі фотографії.
Боке
Ширококутник Olympus M. Zuiko Digital ED 17mm f/1.2 PRO добре себе проявляє в архітектурній і пейзажній фотозйомці, а також у стріт-фотографії. Висока світлосила об'єктива покликана компенсувати недостатнє розмиття заднього плану через урізані фізичні розміри сенсора зображення серії фотокамер Micro 4/3. І промальовування боке дається моделі справді на тверду «п'ятірку» — внаслідок вивіреної форми лінз і 9-пелюсткової діафрагми виходить висока різкість в зоні фокуса і м'яке боке в області розфокусування без застосування аподизаційних фільтрів.
Оптична схема
В оптичній схемі об'єктива зустрічаються елементи ED з наднизькою дисперсією і подвійні суперасферичні DSA-лінзи, які сприяють зменшенню шкідливих оптичних артефактів на манір хроматичних аберацій і дисторсій. Та й явище віньєтування потривожить кадр хіба що на найбільш відкритих отворах діафрагми.
Функціональне кільце
Усередині корпусу об'єктива причаївся швидкий і безшумний привод автофокусування. Зовні знаходяться програмована кнопка L-Fn і широке кільце фокусування з м'яким ходом. Перемикання між автоматичним і ручним наведенням на різкість реалізовано шляхом зсуву колечка на себе. На додачу модель порадує компактними розмірами і невеликою вагою (менш як 400 г) — вона гармонійно виглядає на «тушці» сумісного фотоапарата і не змінює центр ваги зв'язки камери і об'єктива.