Об'єктив Olympus 7-14mm f/2.8 ED Pro M.Zuiko Digital
Відео 49Фото 37 |
Olympus 7-14mm f/2.8 ED Pro M.Zuiko Digital |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olympus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olympus.
Купити Olympus 7-14mm f/2.8 ED Pro M.Zuiko Digital
Усі ціни 9 →Ширококутний об'єктив Olympus ZUIKO DIGITAL ED 7-14mm 1:2,8 PRO (V313020BW | 41 910 грн. |
Olympus ZUIKO DIGITAL ED 7-14mm 1:2,8 PRO (V313020BW000) | 41 500 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Olympus Zuiko Digital Ed 7-14mm 1:2.8 Pro | 49 192 грн. |
Объектив для фотоаппарата Olympus Zuiko Digital Ed 7-14mm 1:2.8 Pro | 48 663 грн. |
Об'єктив Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 7-14mm 1:2.8 PRO | 49 118 грн. |
Серія об'єктивів Olympus з приставкою Pro орієнтована на професійне використання. Всі представники даної лінійки виділяються високою якістю збірки і чудовими оптичними характеристиками.
Постійна світлосила
Надширококутний об'єктив з діапазоном фокусних відстаней 7-14 мм дозволяє захопити в кадр максимум простору попереду від себе. Їм зручно користуватися в подорожі, особливо під час зйомки різних архітектурних споруд або музейних експозицій. Недолік освітлення в приміщеннях легко компенсується високою постійною світлосилою f/2.8 на всьому діапазоні зумування.
5 балів
Конструкція об'єктива налічує 14 елементів в 11 групах. Причому більша частина елементів є спеціальними (9 шт) — вони покликані допомогти в боротьбі з хроматичними абераціями, відблисками і переторажениями і т. ін. Природно, що вплив паразитних ефектів на підсумковий результат зведено до мінімуму. Неозброєним оком вийде помітити хіба що віньєтування (на 7 мм f/2.8 рівень затемнення країв кадру ледь дотягує до 0.7 EV), яким теж можна знехтувати. Ніяких нарікань немає і по різкості — при діафрагмі f/2.8-5.6 вона отримує тверду «п'ятірку» на всіх фокусних відстанях.
Рівень Pro
По периметру добротно зібраного корпусу об'єктива розташувалися 11 гумових ущільнювачів, що забезпечують захист від попадання всередину конструкції пилу і води. Цікавим чином реалізований механізм наведення на різкість: за замовчуванням він є електромеханічним, але достатньо трохи зрушити кільце фокусування в положення «на себе» і наводитися на різкість стає можливим вручну. Над кільцем при цьому оголюється шкала дистанції фокусування. Крім того, на корпусі знайшлося місце для програмованої клавіші «L-Fn», натискання на яку може активувати одну заздалегідь задану функцію (з 25 варіантів).
Ряд обмежень
Відсутність на борту вбудованого стабілізатора зображення залишиться непоміченим для власників бездзеркалок Olympus (їх камери апріорі оснащені матричною системою стабілізації), а ось господарі фотоапаратів Panasonic можуть випробувати певні незручності. Ще одним обмежуючим фактором є надто опукла передня лінза об'єктива, яка не дозволяє використовувати в тандемі з ним традиційні світлофільтри. Дані мінуси мізерно малі в порівнянні з можливостями об'єктива і його чудовим малюнком, готовим запропонувати мінімальні спотворення у всьому діапазоні фокусних відстаней.