Об'єктив Olympus 30mm f/3.5 ED Macro M.Zuiko Digital
Відео 17Фото 5 |
Olympus 30mm f/3.5 ED Macro M.Zuiko Digital |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olympus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olympus.
Купити Olympus 30mm f/3.5 ED Macro M.Zuiko Digital
Усі ціни 9 →Olympus ED 30mm 1:3.5 Macro Black V312040BW000 | 8 668 грн. |
Стандартний обєктив Olympus Zuiko Digital ED 30mm 13,5 Macro (V312040BW000 | 8 218 грн. |
Объектив Olympus M.Zuiko Digital ED 30 mm f/3.5 Macro* | 8 814 грн. |
Olympus 30mm f/3.5 ED Macro M.Zuiko Digital | 13 202 грн. |
Olympus ED 30mm 1:3.5 Macro Black (V312040BW000) | 8 373 грн. |
Макрооб'єктив рівня «Преміум» M. Zuiko Digital ED 30mm f/3.5 Macro (згідно класифікації Olympus) є одним з двох «стекол» японського бренду під бездзеркальну систему Micro 4/3, заточеним під фотографування дрібних предметів з невеликої відстані.
Деталізація кадру
Відмітна риса характеру моделі — збільшення 1.25:1. Тобто комашка довжиною, наприклад, 1 см буде спроецирована на матрицю фотоапарата у розмірі 1.25 см, завдяки чому поліпшується загальна деталізація кадру. Для наведення на різкість об'єктив досить тримати на відстані близько 4 см від мети — мінімальна дистанція фокусування Olympus M. Zuiko Digital ED 30mm f/3.5 Macro стосовно площини матриці становить 10 см, ще 6 см займає в довжину корпус об'єктива.
Гонитва за світлосилою
На звання світлосильною модель не претендує. Через надмірно малої ГРИП на мінімальних дистанціях фокусування знімати все одно потрібно на закритій діафрагмі і в гонитві за високою світлосилою особливого сенсу немає. Об'єктив апріорі створений для фіксації дрібних деталей, з чим у нього все складається найкращим чином. Доповнюють позитивну картину приємне і м'яке боке, практично повна відсутність хроматичних аберацій і мінімальне віньєтування зображення.
Електронне управління фокусуванням
Виглядає Olympus M. Zuiko Digital ED 30mm f/3.5 Macro аскетично — ні тобі шкали дистанції наведення на різкість, ні перемикача дальності відстані фокусування. З органів управління в арсеналі лінзи є хіба що широке фокусувальне кільце з електронним управлінням. До нього необхідно звикання, оскільки швидкість зміни фокуса залежить від швидкості обертання кільця. Резюмуючи вищевикладене напрошується висновок, що для початківців фотолюбителів, які бажають долучитися до незвичного світу макрозйомки, краще об'єктива з таким же демократичним цінником не знайти.