Каструля OMS 3110-22
Фото 6 |
OMS 3110-22 |
|
Підходить для приготування на газових, електричних та склокерамічних плитах.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OMS 3110-22
Усі ціни 11 →Каструля O.M.S. 22x11,5см 3,5л з кришкою (OMS 3110.01.02-22-3,5л-Brown) | 1 588 грн. |
Каструля OMS 3110.01.02-22-3,5л-Brown (22 х 11,5 см) | 1 569 грн. |
OMS OMS-3110-22-Brown | 1 800 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS 3110-22-Brown 3.5 л 22 см | 1 965 грн. |
Каструля O.M.S. 22x11,5см 3,5л з кришкою (OMS 3110.01.02-22-3,5л-Grey) | 1 588 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації OMS 3110-22
Ціни на OMS 3110-22 |
---|---|---|---|---|
OMS 3110-18 | від 1 089 грн. | 10 пропозицій | ||
OMS 3110-20 | від 1 096 грн. | 15 пропозицій | ||
OMS 3110-22 | від 1 440 грн. | 14 пропозицій | ||
OMS 3110-24 | від 1 594 грн. | 13 пропозицій | ||
OMS 3110-26 | від 1 697 грн. | 12 пропозицій | ||
OMS 3110-28 | від 1 651 грн. | 12 пропозицій | ||
OMS 3110-30 | від 1 812 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →