Набір посуду Maestro Jumbo MR3509-10
Фото 10 |
Maestro Jumbo MR3509-10 |
|
Цей набір складається з п'яти предметів: чотири каструлі різного об'єму та діаметра, а також ківш об'ємом 1,5 літрів. Вся посуд виконана з якісної нержавіючої сталі 18/10, яка дозволяє зберігати смакові і ароматичні якості їжі. Максимальної об'єм каструлі — 5 літрів, мінімальний — 2 л. Кришки виготовлені з термостійкого скла і оснащені металевими обідками, які надійно захищають вироби від відколів.
Мірна шкала всередині кожної ємності дозволяє легко готувати страви за рецептом. Набір посуду Maestro MR3509 виконаний в стильному срібному кольорі, який буде добре гармоніювати з кухнею практично будь-якого дизайну. Багатошарове дно підходить для всіх плит, в тому числі індукційних, газових, електричних і склокерамічних поверхонь. Крім того, воно відмінно акумулює тепло, прискорюючи процес приготування. Зручні та міцні металеві ручки не нагріваються, забезпечують зручне захоплення, полегшують процес приготування. Весь посуд з комплекту можна мити в посудомийній машині або вручну. При бажанні каструлі або сковороду з антипригарним покриттям можна використовувати в духовці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Купити Maestro Jumbo MR3509-10
Усі ціни 18 →Maestro 10 предметів Jambo Apple (3509-10-MR) | 3 433 грн. |
Maestro 10 предметов Jambo Apple (3509-10-MR) | 3 347 грн. |
Набір посуду Maestro 10 предметів (3509-10-MR) | 3 709 грн. |
Maestro 3509-10-MR | 3 206 грн. |
Maestro MR-3509-10 | 3 949 грн. |
- Ківш з кришкою 1.5 л, 16 см
- Каструля з кришкою 2 л, 18 см
- Каструля з кришкою 3 л, 20 см
- Каструля з кришкою 5 л, 24 см