Рюкзак One Polar 1537 22 л
Фото 7 |
One Polar 1537 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог One Polar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі One Polar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити One Polar 1537 22 л
Усі ціни 7 →One Polar W1537 black | 2 092 грн. |
Спортивний рюкзак Onepolar W1537 22 л Violet | 2 911 грн. |
One Polar W1537 green | 2 092 грн. |
One Polar W1537 navy | 2 092 грн. |
One Polar W1537 pink | 2 092 грн. |
One Polar W1537 red | 2 092 грн. |
Жіночий спортивний рюкзак ONEPOLAR W1537-blue | 3 049 грн. |
Додаткові функції і можливості рюкзака One Polar 1537:
- Каремат в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →