Рюкзак Terra Incognita Snow-Tech 30 30 л
Відео 3Фото 7 |
Terra Incognita Snow-Tech 30 30 л40 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra Incognita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra Incognita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Terra Incognita Snow-Tech 30 30 л
Усі ціни 40 →Рюкзак Terra Incognita Snow-Tech 30 помаранчевий/сірий | 2 778 грн. |
Рюкзак Terra Incognita Snow-Tech 30 | 2 778 грн. |
Рюкзак Terra Incognita Snow-Tech 30 помаранчевий/сірий | 2 584 грн. |
Рюкзак Terra Incognita Snow-Tech 30 / жовтий/сірий | 2 778 грн. |
Рюкзак Terra Incognita Snow-Tech 30 (жовтий / сірий) | 2 779 грн. |
ще 20 пропозицій
Користуюся таким рюкзаком років 10 дуже міцний, крім туру походів носивши в ньому досить важкі речі, дрова, картопля інше завжди гідно витримував навантаження, користуюсь і донині. Має гарний зовнішній вигляд. Що порадив би виробнику той матеріал який знаходиться з верху біля молнії укріпити підкладкою тому що коли рюкзак наповнений він трохи розтягується в місцях шва. Я спеціалістам тери віддав на те щоб вони зробили підкладку і після цього все чудово. Рюкзак дуже універсальний ходив з ним і в місті і в більш дальні походи. Гарний зовнішній вигляд, надійний, міцний, универсальний. Для далеких походів, трохи не вистачало об'єму але і призначення у нього інше. користуюся Terra Incognita Snow-Tech 40 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Terra Incognita Snow-Tech 30
Ціни на Terra Incognita Snow-Tech 30 |
---|---|---|---|---|
Terra Incognita Snow-Tech 30 30 л | від 2 462 грн. | 41 пропозиція | ||
Terra Incognita Snow-Tech 40 40 л | від 2 759 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →