Рюкзак Terra Incognita Velocity 20 20 л
Відео 1Фото 5 |
Terra Incognita Velocity 20 16 л20 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra Incognita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra Incognita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Terra Incognita Velocity 20 20 л
Усі ціни 20 →Рюкзак Terra Incognita Velocity 20 | 2 463 грн. |
Рюкзак Terra Incognita Velocity 20 (чорний / сірий) | 2 463 грн. |
Рюкзак Terra Incognita Velocity 20 (черный/серый) | 2 463 грн. |
Рюкзак Terra Incognita Velocity 20л 4823081503897 | 2 463 грн. |
Рюкзак Terra Incognita Velocity чорний/сірий 20 літрів(р) 4823081503897 | 2 463 грн. |
ще 15 пропозицій
Зручно сидить на спині. Достатня кількість кишень. Пристойно стискається у розмірі коли не повний. Вентиляція спини супер. Нерівна поверхня стінки спини. Довелося зняти фіксатор дуг. Бічні кишеньки без блискавок. користуюся Terra Incognita Velocity 16 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Terra Incognita Velocity 20
Ціни на Terra Incognita Velocity 20 |
---|---|---|---|---|
Terra Incognita Velocity 16 16 л | від 1 700 грн. | 65 пропозицій | ||
Terra Incognita Velocity 20 20 л | від 2 463 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Спина обдувається, сидить зручно, розмір налаштовується.
Іпанувся з ним на швидкості 30 км/ч і проїхався на ньому на спині. Ось шукаю собі новий такий самий (