OnePlus Buds Pro
Відео 43Фото 6 |
OnePlus Buds Pro |
|
Преміальні TWS навушники 2021 року з ексклюзивним дизайном і захистом від вологи за стандартом IP55. У моделі заявлена підтримка Bluetooth 5.2 і інтелектуального режиму гібридного адаптивного шумозаглушення. Завдяки 3 мікрофонам в кожному навушнику з підтримкою режиму TalkThrough і піковим шумозаглушенням 40 дБ ви можете насолоджуватися улюбленими треками і завжди залишатися в курсі того, що відбувається навколо.
Вдосконалений аудіокодек LHDC з малою затримкою забезпечує потокову передачу звуку HD якості, а 11-міліметрові драйвери роблять його чітким і динамічним. Повна зарядка пристрою займає 1 годину, після чого ви можете використовувати його до 5 годин з ANC і до 7 годин без. Використання кейса збільшує автономність до 28 і 38 годин відповідно. Buds Pro підтримують бездротову і швидку зарядку, вистачить всього 10 хвилин, щоб залишатися на зв'язку протягом 10 годин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OnePlus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OnePlus.
Купити OnePlus Buds Pro
Усі ціни 42 →Бездротові навушники OnePlus Buds Pro E503A Чорні pdiscount | 2 881 грн. |
Навушники OnePlus Buds Pro E503A silver | 3 890 грн. |
Наушники OnePlus Buds Pro White | 4 429 грн. |
Наушники OnePlus Buds Pro e503a White | 4 508 грн. |
Навушники OnePlus Buds Pro E503A white | 4 391 грн. |
0 0 1 3 |
- якість збірки
-мікрофон - звук -фунціонал - стабільна робота без розривів - захист від пилу, води -швидка зарядка від розетки -швидка зарядка від кейсу - година роботи до 3,5 години на гучності від 55%
- година роботи до 3 годин на 75% гучності |
Через рік дуже активного використання (кожен день по 13 годин) один з них почав відвалюватися і оживити його досить складно зважаючи на те, що я не розумію, що конкретно потрібно робити -Класний звук
-Дуже гарний дизайн навушників і кейсу -Не погано активне зменшення шуму (хоча це перші мої навушники з такою функцією) -Можливість підключитися до 2-х пристроїв одночасно (використовую замість динаміків на пк) -Немає відставання для музики та відео -Почали відвалюватись через рік, хоча це напевно моя провина
-Забивається дірочка зі сторони вуха -Іноді некоректно працює датчик наближення -Не приємне відставання в іграх |
Це інші навушники компанії Oneplus, які довелося потестіти.
Вони підходять як для повсякденної роботи, так і для тренування рухливих видів спорту. Також для комп'ютерного геймінгу використовую постійно.
У таких програмах як: Discord, TeamSpeak 3, RaidCall, так і в самих іграх мікрофон показує собі на найвищому рівні. Збірка і функцій навушників вважаю топовою на ринку за свою ціну. Також є великим плюс підключення до двох пристроїв.