Велоліхтар ONRIDE Rouse 10
ONRIDE Rouse 10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ONRIDE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ONRIDE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ONRIDE Rouse 10
Фара ONRIDE Rouse 10, USB, 200 Lumens 6936116100460 | 860 грн. |
Велосипедна фара Onride Rouse 10 | 860 грн. |
Велосипедна фара ONRIDE Rouse 10, USB, 200 Lumens | 1 090 грн. |
Велофара, передній ліхтар ONRIDE Rouse 10, 200 люмен, з функцією PowerBank | 910 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →