Велоліхтар Lezyne Mini Drive 400XL
Відео 1Фото 6 |
Lezyne Mini Drive 400XL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Mini Drive 400XL
Усі ціни 20 →Фара Lezyne MINI DRIVE 400 (сріблястий Y13) 4712806 002107 | 1 520 грн. |
Фара Lezyne Mini Drive 400XL черный 4712806 002114 | 1 520 грн. |
Фара MINI DRIVE 400 серебристый Y13 4712806 002107 | 1 520 грн. |
Lezyne Комплект света Lezyne MINI DRIVE 400 / FEMTO DRIVE PAIR black 47128 | 1 919 грн. |
Фара Lezyne MINI DRIVE 400 (сріблястий Y13) 4712806 002107 | 1 520 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →