Вантажна шина ONYX HO309 215/75 R17.5 135J
Виберіть розмір вантажної шини
ONYX HO309 215/75 R17.5 135J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ONYX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ONYX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ONYX HO309 215/75 R17.5 135J
Усі ціни 11 →Onyx HO309 (ведуча вісь) 215/75 R17.5 135/133J | 5 132 грн. |
Onyx HO309 (ведущая) (215/75R17.5 135J) | 4 562 грн. |
Onyx HO309 (приводная) 215/75 R17.5 135/133J 16PR | 4 650 грн. |
Onyx HO309 (215/75R17.5 135J) | 4 654 грн. |
Грузовые шины Onyx HO309 (ведущая) 215/75 R17.5 135/133J 16PR 1002142628 | 4 720 грн. |
ще 6 пропозицій