Вантажна шина ONYX HO301 10 R20 149K
Виберіть розмір вантажної шини
ONYX HO301 10 R20 149K 9 R20 " 144 K 10 R20 " 149 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ONYX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ONYX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ONYX HO301 10 R20 149K
Onyx HO301 (рулевая) 10 R20 149K | 8 537 грн. |
Onyx HO301 (универсальная) 10.00 R20 149/146K 18PR | 8 471 грн. |
Onyx HO301 (універсальна) 10.00 R20 149/146K PR18 | 8 845 грн. |
Onyx HO301 універсальна універсальна (10R20 149/146K) 387415 | 8 290 грн. |
Модификації ONYX HO301 10 R20 149K
Ціни на ONYX HO301 10 R20 149K |
---|---|---|---|---|
ONYX HO301 9 R20 144K | від 7 285 грн. | 1 пропозиція | ||
ONYX HO301 10 R20 149K | від 8 290 грн. | 4 пропозиції |