Вантажна шина ONYX HO616 9 R20 144K
Виберіть розмір вантажної шини
ONYX HO616 9 R20 144K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ONYX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ONYX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ONYX HO616 9 R20 144K
Усі ціни 7 →Onyx HO616 (универсальная) 9 R20 144K | 7 843 грн. |
Onyx HO616 (универсальная: Ромб) 9.00 R20 144/142K 16PR "M+S" | 7 500 грн. |
Грузовые шины Onyx HO616 (ведущая) 9 R20 144/142K 16PR 1002224324 | 8 311 грн. |
Вантажна шина ONYX HO616 9.00R20 144/142K 16PR | 8 335 грн. |
ONYX Вантажна шина ONYX HO616 9.00R20 144/142K 16PR | 8 374 грн. |
Onyx HO616 (9/R20 144K) | 8 228 грн. |
Onyx HO616 універсальна універсальна (9R20 144/142K) 387073 | 7 280 грн. |