Вантажна шина ONYX HO107 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
ONYX HO107 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ONYX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ONYX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ONYX HO107 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 6 →Onyx HO107 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR | 10 400 грн. |
Вантажна шина ONYX HO107 (причепна) 385/65R22.5 160K | 10 445 грн. |
ONYX Вантажна шина ONYX HO107 (причепна) 385/65R22.5 160K | 10 494 грн. |
Грузовые шины Onyx HO107 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR 1001017813 | 10 694 грн. |
Вантажні шини Onyx HO107 (причіпна) 385/65 R22.5 160K 20PR | 11 336 грн. |
Шина Onyx HO107 (причіпна) 385/65 R22.5 160K PR20 | 11 493 грн. |