OPPO Enco Free2 (ETI71)
Відео 28Фото 14 |
OPPO Enco Free2 |
|
Повністю бездротові True Wireless навушники середнього цінового діапазону, створені Компанією OPPO у співпраці з легендарною данською Hi-Fi-компанія Dynaudio. В основі навушників OPPO Enco Free2 знаходиться пара динамічних драйверів. Чутливість моделі становить 103 дБ, а заявлена виробником частота — від 20 Гц до 20 кГц. "Вуха" оснащені трьома вбудованими мікрофонами з системою активного шумозаглушення, яка забезпечує глибину шумозаглушення до 42 дБ для максимально якісного звучання навіть при сильному вітрі або на людній галасливій вулиці.
Також передбачений спеціальний прозорий режим і підтримка кодека ААС, а Індивідуальна технологія посилення звуку OPPO 3 компенсує звук відповідно до чутливості вуха користувача (для цього необхідно встановити фірмовий додаток на сумісний смартфон). Підключення до джерела сигналу здійснюється по бездротовому протоколу Bluetooth v 5.2, який забезпечує надійне і точне з'єднання В радіусі до 10 м. «рідне» час автономної роботи навушників становить 4 год (з активованим режимом шумозаглушення) і 7 год (без режиму шумозаглушення), але завдяки комплектному кейсу цей час можна збільшити на 14 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OPPO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OPPO.
Купити OPPO Enco Free2
Усі ціни 23 →Безпровідні навушники OPPO Enco Free2 Чорні pdiscount | 1 884 грн. |
Навушники OPPO Enco Free2 white | 2 590 грн. |
Наушники Oppo Enco Free2 White | 2 435 грн. |
Наушники oppo Enco Free2 White | 2 527 грн. |
Oppo Enco Free2 White (ETI71 White) | 2 540 грн. |
0 0 0 9 |
Купував навушники для себе, я меломан страшний, довго обірав та зважував усі варанти. і все-таки взявши від oppo, і не прогадав! Шумоізоляція на хорошому рівні, класний режим прозорості, дуже зручні, величезна кількість жестів, перемкнути трек вперед, назад, автопауза при знятті, збільшення та зменшення рівня гучності, виклик голосового помічника, перемикання в ігровий режим, і все це з навушників. Не бійся вологи, батарейка на 1 заряді не менше 4 років ні Андрій Яковлєв: користуюся OPPO Enco Free2 більше року |
Відмінний варіант на подарунок як у моєму випадку і просто для себе, раджу до придбання якщо в роздумі. Всі Ціна завищена, на мою думку, 2-2,5к гривень ідеальна ціна. Sergey: користуюся OPPO Enco Free2 менше місяця |
Якщо ви ще думаєте, то не думайте – беріть. Звук на висоті. Шумопридушення є, мікрофони стоять хороші, як і динаміки. Вибором будете однозначно задоволені! Звук, мікрофони Маркій корпус користуюся OPPO Enco Free2 кілька місяців |